-->
Весільний сервіс приладдя для проведення незабутньої урочистості
Весільний сервіс приладдя для проведення незабутньої урочистості
 
   Главная
   Регистрация
   Прайс-лист
   Обратная связь
   
   
 
Логин:
Пароль:

забыли пароль?
Регистрация
    Каталог
  ВЕСІЛЬНА ФАТА
  ПЛАТОК ДЛЯ ВІНЧАННЯ, ПЛАТОК У ЦЕРКОВ
  ВЕСІЛЬНІ ШУБКИ ПРОКАТ
  ПРИКРАСИ НА МАШИНУ
  ДИТЯЧІ НАРЯДНІ СУКНІ
  ВЕСІЛЬНІ ПЛАТТЯ
  ВЕСІЛЬНІ ШУБКИ ПРОДАЖА
  НАШІ КЛІЄНТИ
Поиск:

    

  Что вы не нашли на нашем сайте
Свадебные причёски
Пошив свадебных платьев
Прокат свадебного автомобиля
Услуги тамады
Услуги музыкантов
Аренда банкетного зала
Услуги свадебного фотографа
Услуги оператора
Услуги учителя танцев

Новости

Як погладити фату

Декілька способів, як погладити фату в домашніх умовах.
Часто трапляється, що завтра вже день весілля, молоді не знають, за що взятися в першу чергу, нерви на межі і тут доходить час до фати. Наречена дістає її з місця зберігання або привозить з весільного салону, з радістю розправляє та приміряє, але в цей прекрасний момент виявляється, що фата, основний атрибут весілля, зовсім не в тому стані, в якому її очікували побачити. Що робити, якщо на фаті залишилися сліди зберігання чи транспортування? Нічого страшного. Є кілька способів погладити весільну фату в домашніх умовах, не гаючи дорогоцінного часу на пошуки хімчистки та очікування виконання робіт з відгладжування.
Спосіб перший - якщо фата зберігалася у шафі у висячому стані і трохи прим'ялася, просто наберіть у ванну або іншу велику ємність гарячої води, щоб з неї йшла пара. Після цього повісьте вашу фату над ємністю на деякий час. Після зволоження при впливі парою, фата сама випрямиться і слідів зберігання, як і не бувало.
Спосіб другий – після придбання фати у весільному салоні, на поверхні фатину можна спостерігати сліди складання. Такі сліди можна забрати за допомогою звичайної праски. Потрібно переконатися, що підошва праски в чистому стані, встановити регулятор температури на мінімальний рівень, покласти нашу фату на чисту дошку для прасування і зверху накрити кількома шарами марлі. Після проведення всіх перерахованих вище процедур можна сміливо приступати до відгладжування нашого весільного аксесуара - фати.
Спосіб третій полягає у використанні праски з функцією вертикального відпарювання або парової установки. Просто вивішуємо фату на вішалку або утримуємо руками, і повільно, не торкаючись поверхнею праски, відпарюємо всі прим'яті ділянки фати. Особливо цей спосіб підійде для святкової фати з наявністю різних декоративних елементів - страз, бісеру, перлів та різних квіточок. Така процедура одна з найнадійніших і найбезпечніших для фатину.
Якщо Ви все ж таки читаєте цю статтю вже після того як скористалися власним способом відгладжування фати, і цей спосіб привів до псування вашого прекрасного аксесуара, не засмучуйтеся. Звернувшись до нашого весільного сервісу, ви в найкоротший термін зможете купити фату не гірше за ту, яку вже зіпсували і отримати детальну консультацію про те, як з нею поводитися. Телефонуйте прямо зараз за номером телефону – 097-365-85-95.

Новости

Як погладити фату

Все новости...


Подписаться на новости:[ Главная | | | Прайс-лист | Регистрация ]
R410.kiev.ua - Кондиционеры, обогреватели, увлажнители

Copyright © Мендельсон. All rights reserved.

Яндекс.Метрика